Budapest XIII. kerületi
Berzsenyi Dániel Gimnázium


Versenyeredmények
Versenyeredmények
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010
 

2015

HelyezésDiákFelkészítő tanárMegjegyzés
Hevesy György Országos Kémiaverseny
1. Kovács Kinga (7c) Dobóné Dr. Tarai Éva Kerületi forduló
27. Kovács Máté (8c) Muzsalyiné Molnár Henrietta Országos verseny
IKT technikák alkalmazása az intézményi könyvtárban
1. Mants Marianna, Martin Daniella, Szlipcsevics Fanni (11a) S. Molnár Lídia, Pletserné Duffek Ágnes Mérei Ferenc Pedagógiai Intézet
Informatika - Programozás - OKTV
5. Fehér Balázs (12b) Erben Péter - Siegler Gábor
16. Schwarcz Tamás (12c) Erben Péter
19. Tegzes Tamás (12b) Erben Péter - Siegler Gábor
36. Hornák Bence (11c) Erben Péter - Kévés Rita
KöMaL B-jelű matematika feladatok
3. Schwarcz Tamás (12c) Gál Györgyné, Sztranyák Attila
7.-8. Katona Dániel (12c) Gál Györgyné, Sztranyák Attila
KöMaL C-jelű matematika gyakorlatok
4. Bottlik Judit (11c) dr. Ökördi Péterné, Sztranyák Attila
Középiskolai Kémia Lapok feladatmegoldó versenye
7. Nyariki Noel (10b) Dobóné Dr. Tarai Éva
Kutató Tanárok Egyesülete Tudás Projekt szakköri pályázata
díjazott A kémia önképzőkör (10b) Dobóné Dr. Tarai Éva
Matematika - III. kategória - OKTV
8. Hornák Bence (11c) dr. Ökördi Péterné, Sztranyák Attila
10. Nagy Simon József (11c) dr. Ökördi Péterné, Sztranyák Attila
13. Schwarcz Tamás (12c) Erben Péter, Gál Györgyné, Sztranyák Attila
15. Fónai Martin (11c) dr. Ökördi Péterné, Sztranyák Attila
17. Bognár Máté (11c) Gál Györgyné, Sztranyák Attila
21. Bognár Máté (12c) Erben Péter, Gál Györgyné, Sztranyák Attila
Nemzetközi Informatikai Diákolimpia
bronzérem Schwarcz Tamás (12c) Erben Péter Kazahsztánban rendezett verseny
Olasz nyelv - I. kategória - OKTV
15. Mihály Zsófia (11d) Köntös Zsuzsanna
Országos Olasz fesztivál - Műveltségi csapatverseny
2. Erdei Blanka, Juhász Dóra, Kocsis Viktória, Sövegjártó Virág (10d)
Országos Olasz fesztivál - Élőbeszéd
1. Erdei Blanka (10d)
Országos Olasz fesztivál - Írásbeli pályázat
2. Erdei Blanka (10d)
Országos Olasz fesztivál - Meseírás
2. Erdei Blanka (10d)
3. Juhász Dóra (10d)
TIT Kalmár László Matematika Verseny
7. Asztalos Ádám (7c) Mahler Attila, Nemecskó István