Budapest XIII. kerületi
Berzsenyi Dániel Gimnázium


Versenyeredmények
Versenyeredmények
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010
 

2016

HelyezésDiákFelkészítő tanárMegjegyzés
Abacus Pontverseny
2. Laki Dánil (8c) Mahler Attila, Nemecskó István
BeeSmarter
1. Hornák Bence (12c) 12 órás mobil alkalmazás-fejlesztő és designer verseny
1. Józsa Richárd (10c) 12 órás mobil alkalmazás-fejlesztő és designer verseny
Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny
15. Kubik Dominik (8c) I. kategória
20. Szücs Mátyás (10c) II. kategória
35. Bezdek István Györk (8c) I. kategória
ESZK Középiskolai Tanulmányi Verseny
6. Kiss Mária, Vitay Vanda és Telek Benjámin (9b) Izsa Éva
FIRST LEGO League
7. Tóth G. Bálint, Bihámi Olivér, Telek Benjámin Márk, Béres Gergő (9b) regionális
Informatika - Programozás - Nemes Tihamér Verseny
9. Schweitzer Ádám (10c) Erben Péter
Informatika - Programozás - OKTV
46. Kovács Levente (11c) Erben Péter
International Conference of Young Scientists
6.-8. Vavrik Márton (10c) országos
International Young Physicists' Tournament (IYPT)
9. Vavrik Márton (10c) országos
Internet Fiesta könyvtári adatbázis vetélkedő
3. Roper Hanna, Juhász Szabolcs, Nagy Viktor (10c-11c) S. Molnár Lídia, Pletserné Duffek Ágnes Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár versenye
Kalmár László Matematikaverseny
11. Berghammer Anna (8c) Mahler Attila, Nemecskó István
12. Asztalos Ádám (8c) Mahler Attila, Nemecskó István
Kenguru Matematikaverseny
5. Bencze Tamás (10c) Erben Péter - Sztranyák Attila
5. Nagy Simon (12c) dr. Ökördi Péterné, Sztranyák Attila
Középiskolai Kémiai Lapok fordítói versenye
2. Nyariki Noel (11b) Dobóné dr. Tarai Éva
Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny
20. Vavrik Márton (10c) Kévés Rita
30. Füstös Gergely (8c) Mahler Attila
30. Keresztes Katalin (8c) Sztranyák Attila
Matematika - III. kategória - OKTV
14. Hornák Bence (12c) dr. Ökördi Péterné, Sztranyák Attila
15. Bottlik Judit (12c) dr. Ökördi Péterné, Sztranyák Attila
Olasz nyelv - I. kategória - OKTV
14. Kalotai Zsófia (12d) Köntös Zsuzsanna
15. Módosi Rebeka (12d) Köntös Zsuzsanna
17. Juhász Dóra (11d) Kormos Mária
18. Magvasi Michelle (12d) Köntös Zsuzsanna
Öveges József Emlékverseny
3. Bencze Tamás (10c) Erben Péter - Sztranyák Attila matematika
Rajz és vizuális kultúra - OKTV
32. Gugi Anna (11d) Boskovitzné Csernyánszky Katalin
Szépművészeti Múzeum pályázat
1. Trójai Békafalók - Szűcs Adél, Kiss Vica, Szabó Dorottya, Vékássy András (9b) Tézli Péter
Varga Tamás Matematikaverseny
21. Berghammer Anna (8c) Mahler Attila, Nemecskó István
40. Benhardt Milán (8c) Mahler Attila, Nemecskó István