2017
|
Programozás kategória
|
|
3. korcsoport (OKTV kategória) | 14. |
Schweitzer Ádám 11.C |
29. |
Hamrik Szabin 12.B |
|
38. |
Bencze Tamás 11.C |
|
Alkalmazás kategória | ||
3. korcsoport (OKTV kategória) | 46. |
Gálik Annmária 12.B |
2016 | Programozás kategória | |
3. korcsoport (OKTV kategória) | 46. |
Kovács Levente 11.C |
2. korcsoport | 9. |
Schweitzer Ádám 10.C |
2015 | Programozás kategória | |
3. korcsoport (OKTV kategória) | 5. | Fehér Balázs 12.B |
16. | Schwarcz Tamás 12.C | |
19. | Tegzes Tamás 12.B | |
36. | Hornák Bence 11.C | |
2014 | Programozás kategória | |
3. korcsoport (OKTV kategória) | 5. | Fehér Balázs 11.B |
15. | Schwarcz Tamás 11.C | |
16. | Tegzes Tamás 11.B | |
34. | Czövek Márton 12.C | |
44. | Katona Dániel 11.C | |
2. korcsoport | 1. | Hornák Bence 10.C |
75. | Hamrik Szabin 9.B | |
77. | Jeges Viktor 10.B | |
Alkalmazás kategória | ||
2. korcsoport | 60. | Bognár Balázs |
68. | Szepessy Tamás | |
2013
|
Programozás kategória
|
|
3. korcsoport (OKTV kategória) | 9. | Varga Erik Krisztián 12.B |
12. | Lipták Bence 12.C | |
45. | Forrás Bence 11.C | |
2. korcsoport | 4. | Hornák Bence 9.C |
26. | Fehér Balázs 10.B | |
34. | Tegzes Tamás 10.B | |
35. | Schwarcz Tamás 10.C | |
Alkalmazás kategória | ||
3. korcsoport (OKTV kategória) | 22. | Lipták Bence 12.C |
2. korcsoport | 43. | Fehér Balázs 10.B |
47. | Tegzes Tamás 10.B | |
2012
|
Programozás kategória
|
|
3. korcsoport (OKTV kategória) | 25. | Dobosy Kristóf 12.C |
33. | Varga Erik Krisztián 11.B | |
37. | Mikó Péter 12.C | |
2. korcsoport | 18. | Simon Péter 10.C |
2011
|
Programozás kategória
|
|
3. korcsoport (OKTV kategória) | 2. | Palincza Richárd 12.C |
2010
|
Programozás kategória
|
|
3. korcsoport (OKTV kategória) | 5. | Palincza Richárd 11.C |
24. | Frankl Nóra 11.C | |
31. | Szendrei Péter 12.C | |
Alkalmazás kategória | ||
2. korcsoport | 50. | Lepcsényi Viktor 10.B |
2009
|
Programozás kategória
|
|
3. korcsoport (OKTV kategória) | 21. | Szendrei Péter 11.C |
32. | Deáki Soma 12.B | |
34. | Kriván Bálint 12.C | |
2. korcsoport | 25. | Palincza Richárd 10.C |
2008
|
Programozás kategória
|
|
3. korcsoport (OKTV kategória) | 19. | Mezei Tamás 12.C |
21. | Peregi Tamás 12.C | |
27. | Gyüre Balázs 12.C | |
Alkalmazás kategória | ||
22. | Fejér Attila 12.C | |
2007
|
Programozás kategória
|
|
2. korcsoport | 7. | Kriván Bálint 10.C |
25. | Szendrei Péter 9.C | |
3. korcsoport (OKTV kategória) | 8. | Mészáros Balázs 12.C |
16. | Jakab Gergely 12.C | |
20. | Kovács Róbert 12.C | |
28. | Nagy Krisztián 12.C | |
30. | Peregi Tamás 12.C | |
Alkalmazás kategória | ||
27. | Paksy Patrik 12.C | |
2006
|
Programozás kategória
|
|
2. korcsoport | 6. | Peregi Tamás10.C |
17 | Kovács Róbert 10.C | |
19 | Nagy Krisztián 10.C | |
21 | Mezei Tamás 10.C | |
25 | Fejér Attila 10.C | |
26 | Gyüre Balázs 10.C | |
3. korcsoport (OKTV kategória) | 13 | Mészáros Balázs 11.C |
Alkalmazás kategória | ||
1. korcsoport | 10. | Fejér Attila 10.C |
2. korcsoport (OKTV kategória) | 23. | Paksy Patrik 11.C |
2005
|
Programozás kategória
|
|
2. korcsoport | 4. | Peregi Tamás 9.C |
20. | Mészáros Balázs 10.C | |
38. | Szabó István 10.C | |
43. | Gyüre Balázs 9.C | |
68. | Bereczki Dávid 9.C | |
72. | Nagy Krisztián 9.C | |
3. korcsoport (OKTV kategória) | 1. | Torma Róbert 12.C |
Alkalmazás kategória | ||
2004
|
Programozás kategória
|
|
1. korcsoport | 7. | Nagy Krisztián 8.C |
10. | Peregi Tamás 8.C | |
14. | Kovács Róbert 8.C | |
15. | Fejér Attila 8.C | |
19. | Mezei Tamás 8.C | |
24. | Bereczki Dávid 8.C | |
2. korcsoport | 30. | Mészáros Balázs 9.C |
41. | Békéssy Herman András 10.C | |
3. korcsoport | 1. | Fehér Gábor 12.C |
18. | Telekesi Gábor 11.C | |
34. | Szolek András 11:B | |
Alkalmazás kategória | ||
2003
|
Programozás kategória
|
|
2. korcsoport | 75. | Tihanyi Balázs |
93. | Torma Róbert | |
3. korcsoport | 3. | Bárkai János |
6. | Bergmann Gábor | |
23. | Hajdú Márton | |
32. | Fehér Gábor | |
66. | Tóth Róbert | |
2002
|
Programozás kategória
|
|
2. korcsoport | 10. | Fehér Gábor |
3. korcsoport | 7. | Bárkai János |
8. | Bergmann Gábor | |
43. | Siska Ádám | |
58. | Boros Vazul | |
2001
|
Programozás kategória
|
|
2. korcsoport | 6. | Bárkai János |
10. | Bergmann Gábor | |
12. | Fehér Gábor | |
19. | Hajdú Márton | |
52. | Bartók András | |
3. korcsoport | 51. | Siska Ádám |
2000
|
Programozás kategória
|
|
1. korcsoport | 6. | Fehér Gábor |
17. | Bergmann Gábor | |
17. | Hajdú Márton | |
35. | Bárkai János | |
35. | Siska Ádám | |
59. | Tóth Róbert | |
3. korcsoport | 52. | Kápolnai Richárd |
1999
|
Programozás kategória
|
|
1. korcsoport | ||
2. korcsoport | ||
1998
|
Programozás kategória
|
|
1. korcsoport | 39. | Tölgyesi János |
2. korcsoport | 23. | Molnár András |
1997
|
Programozás kategória
|
|
1. korcsoport | 22. | Balatoni Dénes |
28. | Neltz Tamás | |
2. korcsoport | 68. | Molnár András |
1996
|
Programozás kategória
|
|
1. korcsoport | 11. | Molnár András |
26. | Varga Tamás | |
29. |
Balatoni Dénes |
|
2. korcsoport | 12. | Imre Gábor |
15. | Hanák Dávid | |
39. | Smulovics Péter | |
1995
|
Programozás kategória
|
|
1. korcsoport | 9. | Smulovics Péter |
23. | Imre Gábor | |
2. korcsoport | 44. | Urbancsek Tamás |
1994
|
Programozás kategória
|
|
1. korcsoport | 3. | Smulovics Péter |
16. | Pécsi Bertalan | |
18. | Hanák Dávid | |
42. | Imre Gábor | |
2. korcsoport | 49. | Nehéz-Posony Ferenc |
1993
|
Programozás kategória
|
|
1. korcsoport | ||
2. korcsoport | 4. | Szász Olivér |
1992
|
Programozás kategória
|
|
1. korcsoport | ||
2. korcsoport | 2. | Szatmáry Zoltán |
10. | Tóth Bálint | |
1991
|
Programozás kategória
|
|
1. korcsoport | 1. | Szász Olivér |
3. | Jenei Attila | |
17. | Vad Zoltán | |
25. | Nehéz-Posony Ferenc | |
2. korcsoport | 5. | Bottka Zsolt |
19. | Szécsi Áron | |
28. | Molnár László | |
30. | Álmos Attila | |
48. | Szatmáry Zoltán | |
50. | Turányi Zoltán | |
1990
|
Programozás kategória
|
|
1. korcsoport | ||
2. korcsoport | 15. | Álmos Attila |
17. | Szécsi Áron | |
28. | Fazekas Péter |