Berzsenyi Dániel Gimnázium


Versenyeredmények
Versenyeredmények
2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010
 

2019

HelyezésDiákFelkészítő tanárMegjegyzés
Arany Dániel Matematika Verseny
10. Sándor Péter (9c) dr. Ökördi Péterné, Sztranyák Attila
17. Simonyi Alex Dániel (9c) dr. Ökördi Péterné, Sztranyák Attila
29 Török Mátyás (9c) Gál Györgyné, Károlyi Gergely
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
3. Pirity Máté, Tóth Milán, Győrfi Ádám, Asztalán Ákos (7c) Borbélyné Vidra Ágnes dr. körzeti forduló
5. Nyilas Domonkos, Baranyai Dorka, Máth Boldizsár, Balogh András (7c) Borbélyné Vidra Ágnes dr.
Filozófia - OKTV
2. Keszthelyi Zorka (12a) dr. Asztalos Éva
Francia nyelv I. kategória OKTV
25. Pánczelt Ádám (12a) dr. László Tímea
Hyperión Országos Tanulmányi Verseny a görög-római kultúráról
5. Csiba Orsolya, Madarász Anna, Selenge-Orgil Erdenetsetseg (10a) dr. Mezei Mónika
18. Szabó Mátyás, Braun Richárd, Konrád Ábel (10a) Rajhona Flóra
18. Végh Petra, Németi Getrúd, Ganszky Sára Boglárka (10a) Rajhona Flóra
Ifjú Fizikusok Magyar Versenye
válogatott csapatba került Balázs Artúr László (11b) Izsa Éva és Lendvay Dorottya
12. Rajmon Imola (12b) Izsa Éva
Ifjúsági Bolyai Pályázat
3. Bezeczki Tünde (12b) Izsa Éva
II. Rákóczi Ferenc Országos Latin Fordítás
5. Antalics Zsófia (11a) dr. Juhászné Székely Judit
5 Ludányi Marcell (10a) Rajhona Flóra
9 Madarász Anna (10a) dr. Mezei Mónika
10 Marton Emese (10a) dr. Mezei Mónika
18. Sütő Alexandra (11a) dr. Mezei Mónika
Informatika - Programozás - Nemes Tihamér Verseny
37. Szalay Bálint (10b) Siegler Gábor
Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny
4. Dormán Zsombor (10b) Dobóné dr. Tarai Éva II. forduló
Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny
28. Kovács Máté (12c) Mahler Attila
31. Ottrok Veronika (9b) Siegler Gábor
40. Dorogi Döme (8c) Siegler Gábor
MATECH verseny
4. Bernhardt Milán, Hornák Gergő, Kubik Dominik (11c) Mahler Attila, Nemecskó István
5. Berghammer Anna, Koleszár Mihály, Lakatos Zselyke, Mátravölgyi Bence (11c) Mahler Attila, Nemecskó István
8. Schiff Antal, Erős Zoárd, Szalay Bálint (11b) Utassy Katalin, Kiszliné Kristofics Szilvia
Matematika - III. kategória - OKTV
13. Mátravölgyi Bence (11c) Mahler Attila és Nemecskó István
22. Asztalos Ádám (11c) Mahler Attila és Nemecskó István
45. Gáll Péter (12c) Gál Györgyné és Mahler Attila
Olasz nyelv - I. kategória - OKTV
4. Kovács Anna Sára (11d) Köntös Zsuzsanna
17. Csikós Tamás (12d) Horváth Zoltán
21. Juharos Eszter (12d) Horváth Zoltán
24. Farkas Boróka Eszter (12d) Horváth Zoltán
27. Kohári Nóra (12d) Horváth Zoltán
32. Körner Olga (12d) Horváth Zoltán
Országos Középiskolai Problémamegoldó Verseny
4. Barta Gergely Bálint, Lajos Zénó Martin, Vas Miklós (12c) Mészáros Mónika
Országos Népdaléneklési Minősîtő Verseny
arany minősítés Kojnok Lili (9a) Hegyi Mónika Fővárosi döntő
Történelem - OKTV
20. Kiss Dániel István (11d) dr. Juhászné Székely Judit, Bőhm Eszter és Bodó Petra
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
34. Pirity Máté (7c) Kévés Rita, Sztranyák Attila