Budapest XIII. kerületi
Berzsenyi Dániel Gimnázium


Versenyeredmények
Versenyeredmények
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010
 

2017

HelyezésDiákFelkészítő tanárMegjegyzés
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny
Kiemelt dicséret Szűcs Réka (10a)
Angol nyelv I. kategória - OKTV
6. Lakatos Csenge (12b) Lippai Szilvia
Arany Dániel Matematika Tanulóverseny
2. Asztalos Ádám (9c) Mahler Attila, Nemecskó István Kezdő III. kategória
Biológia II. kategória - OKTV
35. Breitner Péter (12b) Posch Zsuzsanna
40. Lakatos Csenge (12b) Posch Zsuzsanna
BME Energetikai Szakkollégium Versenye
6 Kiss Mária, Vitay Vanda, Telek Benjámin (10b) Izsa Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny
14. Gaál Péter Gergő, Ferenczi Márton, Sándor Péter, Simonyi Alex (7c) dr. Ökördi Péterné, Sztranyák Attila
Dürer Döntő
2. Formanek Balázs, Berghammer Anna, Asztalos Ádám (9c) Gál Györgyné, Mahler Attila, Nemecskó István C. kategória - matematika
E-Hód – HÓDítsd meg a biteket
1. Simon Jakab (9d) Kiszliné Kristofics Szilvia
13. Bencze Tímea (8c) Kiszliné Kristofics Szilvia
14. Bereknyei András (11c) Kévés Rita
15. Császár Benjámin (8c) Kiszliné Kristofics Szilvia
15. Laboda Bence Balázs (9b) Kévés Rita
18. Liszkai Terézia Katalin (8c) Kiszliné Kristofics Szilvia
18. Schiff Antal​ (9b) Kévés Rita
19. Török Mátyás (8c) Kévés Rita
Georgiokon Biológia Tanulmányiverseny
19. Bezeczki Tünde (10b) Hauptné Rákosfalvy Ildikó
Informatika - Alkalmazás - OKTV
46. Gálik Annamária (12b) Siegler Gábor
Informatika - Programozás - OKTV
14. Schweitzer Ádám (11c) Erben Péter - Siegler Gábor
29. Hamrik Szabin (12b) Siegler Gábor
38. Bencze Tamás (11c) Erben Péter - Siegler Gábor
International Young Physicists' Tournament (IYPT)
6. Vavrik Márton (11c) Lendvai Dorottya, Izsa Éva
IOI Olimpiai válogatóverseny 2017
8. Schweitzer Ádám (11c) Erben Péter - Siegler Gábor
Kenguru Matematikaverseny
2. Asztalos Ádám (9c) Mahler Attila, Nemecskó István
2. Bencze Tamás (11c) dr. Ökördi Péterné, Sztranyák Attila
Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny
8. Hornák Gergő (9c) Mahler Attila
12. Sisák Botond (9b) Kévés Rita
15. Kovács Máté (9c) Mahler Attila
15. Zheng Chenggong Dávid (8c) Kiszliné Kristofics Szilvia
33. Schiff Antal (9b) Kévés Rita
48. Császár Benjamin (8c) Kiszliné Kristofics Szilvia
Matematika - III. kategória - OKTV
10. Bencze Tamás (11c) dr. Ökördi Péterné, Sztranyák Attila, Erben Péter
37. Kovács Levente (12c) Csonka Dorottya, Sztranyák Attila
Mozgóképkultúra és médiaismeret - OKTV
1. Teleki Mihály (12b) Boskovitzné Csernyánszky Katalin, Kerek Roland
2. Iványi Balázs (11a) Kormos Mária
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny
III. díj Asztalos Ádám (9c) Mahler Attila, Nemecskó István
III. díj Berghammer Anna (9c) Mahler Attila, Nemecskó István
Olasz nyelv - I. kategória - OKTV
8. Juhász Dóra Krisztina (12d) Kormos Mária
10. Merényi Dorottya (11d) Kormos Mária
16. Oláh Dóra (11d) Kormos Mária
21. Erdei Blanka (12d) Kormos Mária
25. Simon Eszter Lili (11d) Kormos Mária
Természet Világa Diákpályázat
1. Vad Petra és Varga Sabrina (11b) Dobóné Dr. Tarai Éva
Varga Tamás Matematikaverseny
17. Sándor Péter (7c) dr. Ökördi Péterné, Sztranyák Attila
38. Császár Benjámin (7c) Gál Györgyné, Károlyi Gergely
39. Nagy Roland (7c) Gál Györgyné, Károlyi Gergely
42. Tímár Csaba (7c) dr. Ökördi Péterné, Sztranyák Attila