Budapest XIII. kerületi
Berzsenyi Dániel Gimnázium


Versenyeredmények
Versenyeredmények
2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010
 

2018

HelyezésDiákFelkészítő tanárMegjegyzés
27. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny
dicséret Asztalos Ádám (10c) Mahler Attila, Nemecskó István
dicséret Galovics Gábor (12c) dr. Ökördi Péterné, Sztranyák Attila
dicséret Mátravölgyi Bence (10c) Mahler Attila, Nemecskó István
Angol nyelv I. kategória - OKTV
1. Csikós Tamás (11d) Pénzes Ágnes
7. Keresztes Zsófia (12c) Fodor Zsófia, Kerek Roland
14. Rácz Olivér (11d) Pénzes Ágnes
37. Ambrus Lili (11d) Pénzes Ágnes
Arany Dániel Matematika Verseny
5-6. Mátravölgyi Bence (10c) Mahler Attila, Nemecskó István
7. Asztalos Ádám (10c) Mahler Attila, Nemecskó István
16-19. Hornák Gergő (10c) Mahler Attila, Nemecskó István
Atlétikai Diákolimpia budapesti döntője
1. hely 800 m és az 1500 m síkfutásban Koleszár Mihály (10c) Szendefi Ferenc
2. hely magasugrásban Kovács Benedek (9c) Szendefi Ferenc
2. hely 100 méteres gátfutásban Sztrehárszky Katinka (12a) Szendefi Ferenc
Atlétikai Diákolimpia országos döntője
1. hely 100 méteres gátfutásban Sztrehárszky Katinka (12a) Szendefi Ferenc
2. hely 800 m síkfutásban Koleszár Mihály (10c) Szendefi Ferenc
Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny
fővárosi 3. hely Kubik Dominik (10c) Sólyomné Molnár Lídia
Dürer Döntő
I. Berghammer Anna, Mátravölgyi Bence (10c) Mahler Attila, Nemecskó István
E-Hód – HÓDítsd meg a biteket
1. Keresztes Katalin (10c) Sztranyák Attila
1. Simon Jakab (10d) Vidra Ágnes
3. Besze Noémi (10c) Mahler Attila
3. Hetényi Domonkos (10c) Sztranyák Attila
3. Mátravölgyi Bence (10c) Sztranyák Attila
3. Nagy Cintia Anna (9d) Kévés Rita
5. Horváth Réka (10c) Mahler Attila
5. Laki Dániel (10c) Sztranyák Attila
7. Apostagi Bálint (9b) Siegler Gábor
7. Bencze Tímea (9c) Kiszliné Kristofics Szilvia
7. Karácsonyi Máté (10c) Mahler Attila
7. Szalai Júlia (9c) Kiszliné Kristofics Szilvia
7. Tóth Barnabás (9c) Kévés Rita
7. Vass Márton (9b) Kiszliné Kristofics Szilvia
10. Molnár Vanda (10c) Sztranyák Attila
10. Tóth Sára (10b) Kiszliné Kristofics Szilvia
Fővárosi Komplex Rajzverseny
fővárosi 1. hely Kiss Mária (11b) Boskovitzné Csernyánszky Katalin
Hungarian Young Physicists Tournament
1. Vavrik Márton (12c) Izsa Éva
Hyperión Országos Tanulmányi Verseny a görög-római kultúráról
kiemelt dicséret Lakatos Gyula (10a) Juhászné Székely Judit
1. Antalics Zsófia (10a) Juhászné Székely Judit
II. Rákóczi Ferenc Országos Latin Fordítás
döntő 7. hely Antalics Zsófia (10a) Juhászné Székely Judit
Informatika - Programozás - OKTV
döntő, 27. hely Schweitzer Ádám (12c) Erben Péter, Siegler Gábor
International Young Physicists' Tournament (IYPT)
bekerült a magyar csapatba Vavrik Márton (12c)
Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny
megyei 14. Horváth-Varga Réka (9b) Dobóné dr. Tarai Éva
megyei 5. Martinák Emese (9b) Dobóné dr. Tarai Éva
megyei 11. Szűcs Adél (9b) Dobóné dr. Tarai Éva
Jedlik Ányos Fizikaverseny
1. Takács Árpád (10b) Lendvai Dorottya
Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny
14. Sisák Botond (10b) Kévés Rita
24. Hornák Gergő (10c) Mahler Attila
28. Keresztes Katalin (10c) Sztranyák Attila
32. Tóth Henrietta (9b) Siegler Gábor
Matematika - III. kategória - OKTV
5. Bencze Tamás (12c) Sztranyák Attila, dr Ökördi Péterné
20. Schweitzer Ádám (12c) Erben Péter, dr Ökördi Péterné, Sztranyák Attila
41. Kovács Áron (12c) Erben Péter, dr Ökördi Péterné, Sztranyák Attila
Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny
4. Takács Árpád (10b) Lendvai Dorottya
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny
3. Asztalos Ádám (10c) Mahler Attila, Nemecskó István
4. Bencze Tamás (12c) dr. Ökördi Péterné, Sztranyák Attila
4. Galovics Gábor (12c) dr. Ökördi Péterné, Sztranyák Attila
4. Molnár Dániel (9c) Gál Györgyné, Károlyi Gergely
Olasz nyelv - OKTV
12. Oláh Dóra (12d) Kormos Mária
13. Simon Eszter Lili (12d) Kormos Mária
14. Mohácsi Mirtill (12d) Kormos Mária
18. Gugi Ágnes (12d) Kormos Mária
31. Ferenczi Anna (11d) Horváth Zoltán
32. Juharos Eszter (11d) Horváth Zoltán
35. Körner Olga (11d) Horváth Zoltán
Országos Diákvegyész Napok
2. Teil Ádám, Tóth Marcell (11b) Dobóné dr. Tarai Éva
3. Horváth-Varga Réka, Martinák Emese (9b) Dobóné dr. Tarai Éva
3. Juharosi Bernadett, Lakics Anna (11b) Dobóné dr. Tarai Éva
Országos Olasz fesztivál - Meseírás
2. Kovács Anna Sára (10d) Köntös Zsuzsanna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
megyei 3. hely Asztalos Ádám (10c) Mahler Attila, Nemecskó István
megyei 1. hely Bencze Tamás (12c) dr. Ökördi Péterné, Sztranyák Attila
megyei 2. hely Bertalan Dávid (12c) dr. Ökördi Péterné, Sztranyák Attila
megyei 8. hely Dömötör Barna (7c) Gál Györgyné, Károlyi Gergely
megyei 4. hely Füstös Gergely (10c) Mahler Attila, Nemecskó István
megyei 1. hely Hornák Gergő (10c) Mahler Attila, Nemecskó István
megyei 10. hely Kiss Dóra (7c) Gál Györgyné, Károlyi Gergely
megyei 2. hely Mátravölgyi Bence (10c) Mahler Attila, Nemecskó István
megyei 2. hely Molnár Dániel (9c) Gál Györgyné, Károlyi Gergely
megyei 4. hely Nagy Roland (9c) Gál Györgyné, Károlyi Gergely
megyei 4. hely Simonyi Alex (8c) dr. Ökördi Péterné, Sztranyák Attila
megyei 6. hely Szabó Szilveszter (7c) Gál Györgyné, Károlyi Gergely
megyei 5. hely Török Mátyás (9c) Gál Györgyné, Károlyi Gergely
megyei 4. hely Vavrik Márton (12c) Kévés Rita, Sztranyák Attila
megyei 2. hely Vékássy Illés (8c) dr. Ökördi Péterné, Sztranyák Attila