Berzsenyi Dániel Gimnázium


Versenyeredmények
Versenyeredmények
2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010
 

2020

HelyezésDiákFelkészítő tanárMegjegyzés
Bolyai Matematika Csapatverseny
15. Andacs Boróka, Blumenau Edit, Busi Berill, Csűrös Csenge (7c) Gál Györgyné, Mahler Attila
E-Hód – HÓDítsd meg a biteket
1. Konkolyi Brigitta (8c) Borbélyné Vidra Ágnes
1. Szűcs Bálint (8c) Borbélyné Vidra Ágnes
2. Dorogi Döme (9c) Siegler Gábor
2. Nyilas Domonkos István (8c) Borbélyné Vidra Ágnes
3. Erős Zoárd (11b) Siegler Gábor
3. Kanizsai Péter Jakab (10b) Siegler Gábor
4. Baranyai Dorka (8c) Kévés Rita
4. Jancsik Levente (10c) Siegler Gábor
4. Ottrok Veronika (10b) Siegler Gábor
Francia Színjátszó Fesztivál
3. Tűzkő Salalmon (11d) dr László Tímea
Informatika - Alkalmazás - Nemes Tihamér Verseny
17. Mindler Anna Lilla (8c) Borbélyné Vidra Ágnes
Informatika - Programozás - Nemes Tihamér Verseny
21. Pirity Máté Róbert (8c) Borbélyné Vidra Ágnes
94. Ottrok Veronika (10b) Siegler Gábor
Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny
1. Pirity Máté Róbert (8c) Borbélyné Vidra Ágnes, Kévés Rita
49. Mészáros-Komáromy Bo-tond (8c) Borbélyné Vidra Ágnes, Kévés Rita
54. Máth Boldizsár (8c) Borbélyné Vidra Ágnes, Kévés Rita
56. Balogh András (8c) Borbélyné Vidra Ágnes, Kévés Rita
61. Falucskai András (8c) Borbélyné Vidra Ágnes, Kévés Rita
78. Mindler Anna Lilla (8c) Borbélyné Vidra Ágnes, Kévés Rita
Matematika - III. kategória - OKTV
28. Nagy Roland Zoltán (11c) Gál Györgyné, Károlyi Gergely
31. Zheng Cheng Gong (11c) Gál Györgyné, Károlyi Gergely
43. Berghammer Anna (12c) Mahler Attila, Nemecskó István
43. Mátravölgyi Bence (12c) Mahler Attila, Nemecskó István
50. Asztalos Ádám Ferenc (12c) Mahler Attila, Nemecskó István
Nemes Tihamér Online Programozási Verseny
4. Szalay Bálint (11b) Siegler Gábor
Német nyelv - I.kategória - OKTV
13. Gajdos Milla (12b) Köntös Zsuzsanna
27. Antalics Zsófia Anna (12a) Dibusz Anikó, Meskó Krisztina
Olasz nyelv - I. kategória - OKTV
1. Kovács Anna Sára (12d) Köntös Zsuzsanna
14. Bán Záli Hanna (11d) Kormos Mária
Orosz nyelv - OKTV
2. Oláh Marcell (12b) Terjéki Ildikó Katalin
Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny
2. Pirity Máté (8c) Borbélyné Vidra Ágnes
Természet Világa Diákpályázat
2. Horváth-Varga Réka, Martinák Emese (11b) Dobóné dr Tarai Éva
Varga Tamás Matematikaverseny
13. Baranyai Dorka (8c) Kévés Rita, Sztranyák Attila
27. Volford Anna (8c) Kévés Rita, Sztranyák Attila
33. Nyilas Domonkos István (8c) Kévés Rita, Sztranyák Attila
39. Lengyel András (7c) Gál Györgyné, Mahler Attila
51. Pintér Bulcsú (8c) Kévés Rita, Sztranyák Attila
53. Falucskai András (8c) Kévés Rita, Sztranyák Attila
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
9. Molnár Dániel (11c) Gál Györgyné, Károlyi Gergely